Ślusarz

3 days ago
Full time role
In-person · Orzesze, Silesian Voivodeship, PL... more

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ślusarz

Zakres obowiązków:

  • regeneracja części formujących
  • wymiarowanie części formujących na bazie dokumentacji,
  • udział w montażach i rozruchach nowych urządzeń na Warsztacie Regeneracji Form
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu ślusarz, mechanik, frezez, tokarz, hydraulik
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi maszyn warsztatowych (szlifierka, wiertarka, piaskarka)
  • gotowość do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność, samodzielność, odpowiedzialność.
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • satysfakcjonującą pracę i możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia – na życie, karta Multisport, wczasy pod gruszą, Pracowniczy Program Emerytalny).

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego, klikając przycisk "Aplikuj" lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 001 627.

CP GLASS S.A. z siedzibą w  Krakowie oddział huta Szkła „Orzesze” ul. Gliwicka 59, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieście w Krakowie, XI  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032689, NIP: 8690003226, Regon: 001401971, kapitał zakładowy równy płąconemu wartość 50 099 340.00 PLN

If you are a current CANPACK employee, please apply through your Workday account.

CANPACK Group is an Equal Opportunity Employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, age, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or any other characteristic protected by law or not related to job requirements, unless such distinction is required by law.