Monter I

about 1 month ago
Internship
In-person · Łódź, Łódź Voivodeship, PL... more

Location:

Lodz, Lodz, Poland

Job ID:

R0038917

Date Posted:

2024-06-10

Company Name:

HITACHI ENERGY POLAND SP. Z O.O.

Profession (Job Category):

Production & Skilled Trades

Job Schedule:

Full time

Remote:

No

Job Description:

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Monterów!

Dołącz do nas i zyskaj:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Hitachi Energy;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
  • Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
  • Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Zadania:

  • Montaż elementów do transformatora zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Realizacja zadań produkcyjnych;
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym;
  • Zdolności manualne;
  • Zaangażowanie oraz chęć do nauki;
  • Umiejętność pracy w zespole.